fbpx

Згідно з деякими статистичними даними, люди частіше звертаються до суду у справах про банкрутство, ніж з будь-яким іншим юридичним питанням (за винятком суден по сімейній справі). Сотні людей подають заяву про банкрутство відповідно до кодексу про банкрутство фізичних осіб від 21.09.2019 (Україна). Більшість з них вибирають адвоката, який допоможе їм у цьому процесі. Хороший юрист з питань банкрутства фізичних осіб гарантує, що в результаті людина отримає всі переваги, і не постраждають ні від яких пасток.

Заява про банкрутство фізичних осіб: послуги юриста

«Якщо я банкрут, як я можу найняти адвоката з питань банкрутства?» – це дуже делікатне питання, на яке немає однозначної відповіді. Якщо у вас немає коштів, то ви можете скористатися безкоштовними консультаціями. Щоб мати успіх у справі про банкрутство, потрібно знати про багатьох юридичних аспектах. Наприклад, ви повинні бути добре знайомі з тим, яке майно ви можете звільнити від досяжності суду. Навіть в найпростіших випадках вам доведеться надати детальну інформацію про ваші доходи, витрати, кредиторів, майно і фінансові операції за останні кілька років – це вимагає навичок і часу. Більшість адвокатів з питань банкрутства споживачів працюють поодинці або в команді іншими юристами в міру необхідності.

Де шукати юриста?

Якщо дохід вашої сім’ї становить менше 2 середніх зарплат, ви можете претендувати на безкоштовні послуги в будь-який Безкоштовної юридичної консультації. Ці некомерційні організації надають цивільно-правові послуги людям з низьким рівнем доходу. Вимоги до їх доходам досить суворі, але, якщо ви якийсь час не працювали, у вас немає роботи або ви не отримували державну допомогу, варто спробувати. Колегії адвокатів в великих містах часто працюють на безоплатній основі (студентська практика). Вони надають недорогі або безкоштовні послуги людям, які відповідають вимогам залежно від доходу, зайнятості або медичного статусу.

Для багатьох з нас, першою зупинкою при пошуку професіонала, будь то сантехнік, лікар або юрист, є Інтернет. Що відбувається, коли ви вводите запит «банкрутство фізичних осіб ціни юристів»? Перші оголошення будуть рекламними. Ці адвокати заплатили за привілей з’являтися у верхній частині списку пошуку. Деякі з них є великими агентствами з питань банкрутства, а інші – індивідуальними і невеликими фірмами, частіше не мають досвіду в таких справах.

Довідкові служби онлайн

Щоб дізнатися докладніше про банкрутство фізичних осіб – консультація юриста неминуча. За останні 10 років, онлайн юридичні довідкові служби отримали велику популярність. Багато веб-сайти з пошуку юриста пропонують статті на різні юридичні теми, включаючи банкрутство. Список сайтів:

  1. https://advokat24.net.ua
  2. https://rishennyae.com
  3. https://lawyer.ua
  4. https://protocol.ua

Ці сайти нададуть випадковий список адвокатів, які практикують в вашому регіоні. Можна скористатися дзвінком в місцеву довідкову службу і попросити номера найпопулярніших юридичних компаній, державних консультацій або приватних юристів, які зареєстровані в системі.

Банкрутство фізичних осіб: юрист, ціни

Вам потрібно буде заплатити в три різні інстанції, коли ви подаєте заяву про банкрутство:

Судова мито.

Перелік клопотань в разі банкрутства, за які справляється судовий збір, а саме:

  • заяви про банкрутство;
  • заяви кредиторів, які пред’являють грошові вимоги до боржника після повідомлення про відкриття процесу, а також після заяви про визнання боржника банкрутом;
  • заяви про затвердження плану стягнення з боржника до відкриття процесу у справі про неспроможність;
  • заяви про визнання недійсними всіх майнових угод боржника.

 Плата за кредитне консультування.

Сеанси кредитного консультування перед подачею документів надаються незалежними організаціями, які стягують плату, зазвичай від 500 до 3000 гривень.

Плата за адвоката.

Неможливо назвати точну суму, яку буде стягувати адвокат. Вона варіюється в залежності від країни. Деякі адвокати підвищують прайс, якщо в одній справі беруть участь подружжя, або, коли залучено багато кредиторів. Якщо ви знайдете досвідченого адвоката, то зможете дізнатися на ділі, як юристи списують борги.

Після закриття справи всі борги вважаються списаними, навіть якщо після реалізації майна була оплачена невелика частина боргу. Також, кошти від реалізації нерухомості можуть піти на оплату роботи арбітражного суду.