fbpx

Оголошення вас банкрутом означатиме, що ви не будете нести відповідальність за більшу частину своїх боргів, і вам не доведеться їх оплачувати. Проте, банкрутство не покриває всі борги. Перед подачею заяви важливо переконатися, що ви знаєте, чи буде покритий будь-якої з ваших боргів, і розробити план залишилися виплат. Якщо вам загрожує банкрутство, вам знадобиться консультація фахівця. Ви можете зв’язатися з найближчим юридичним агентством, щоб отримати пораду про ваші проблеми із заборгованістю. Якщо вас цікавить питання «при банкрутстві фіз особи які борги списуються?», То в цій статті ви знайдете на нього відповідь.

Перевірте, які борги включені в банкрутство

Які борги спишуть при банкрутство фізичних осіб? Більшість боргів, які у вас є, коли приймається наказ про банкрутство, будуть покриті. Будь-які виникли борги під час банкрутства і до нього все одно будуть включені в розпорядження про ліквідацію. Це включає в себе оплату арбітражного суду, вам не доведеться платити їм в кінці періоду банкрутства. Однак не всі види боргів включені в процедуру банкрутства. Люди, яким ви повинні ці борги, все ще можуть вжити заходів, щоб повернути свої гроші. Це означає, що перед тим, як подати заявку на банкрутство, ви повинні з’ясувати, як ви будете мати справу з будь-якими боргами, які не покриті.
Борги, які ви все одно повинні будете заплатити:

  1. Тяжби від суднових інстанцій.
  2. Будь-які платежі, які суд зобов’язав вас зробити відповідно до постанови про конфіскацію. Наприклад, за незаконний оборот наркотиків.
  3. Аліменти на утримання і аліменти на дитину, включаючи одноразові платежі і витрати, пов’язані з сімейним розглядом. Хоча ви можете спробувати їх оскаржити і довести, що вам не потрібно платити цей борг.
  4. Студентські кредити від будь-яких установ.
  5. Борги, які ви повинні через травму або смерті іншої людини. Хоча ви можете оскаржити рішення і довести, що вам нема чим платити цей борг.
  6. Кредити соціального фонду.

Ви повинні будете продовжувати оплачувати іпотеку та інші необхідні рахунки після прийняття рішення про банкрутство. Якщо ви відстаєте з платежами за іпотечним кредитом, банкрутство не завадить вашому іпотечному кредитору вжити заходів в відбиранні вашого будинку. При продажу будинку які борги можна списати за законом? Якщо ваш будинок проданий, але не збере достатньо грошей для погашення іпотеки або будь-якого іншого боргу, що залишилася заборгованість не буде вимагатися. Простіше кажучи, реалізація майна та часткове покриття великого боргу спише з вас обов’язки його виплачувати.

Спільні кредити

Які борги можна списати під час банкрутства? Якщо ви повинні борги разом з кимось ще, ви можете включити їх в своє банкрутство. Однак тоді кредитор зможе переслідувати іншу людину за всю належну суму. Вони можуть зробити це незалежно від того, працює людина чи ні. Ви і інша людина можете подати заявку на банкрутство в індивідуальному порядку, що покриває загальну заборгованість. Кожен з вас повинен буде заплатити комісію і депозит окремо. Ви не можете спільно подати заявку на банкрутство.

Борги гаранта: які борги спишуть в 2020

Якщо хтось є гарантом позики, який ви взяли, він буде включений до вашого банкрутство, але інша людина все одно повинен буде виплатити борг. Якщо ви є гарантом, а інша особа не платить за службовим, він буде включений до вашого банкрутство, і кредитор не зможе вас переслідувати.

Ділові борги

Які борги спишуть? Покриття ділових боргів передбачено банкрутством. Якщо у вас є ділові борги, взяті в партнерстві, ви можете подати спільну заявку на банкрутство, якщо всі партнери згодні.

Які борги не можна списати під час банкрутства фізичної особи?

Орендна заборгованість за місце, де ви живете – вони будуть включені в розпорядження про банкрутство, але ваш орендодавець все ще може вжити заходів, щоб виселити вас. Важливо, щоб ви склали план по виплаті заборгованості по орендній платі після банкрутства, якщо хочете зберегти орендний договір. Орендарі зобов’язуються прийняти рішення суду, але це ніяк не впливає на гарантію вашого подальшого проживання в їхньому помешканні.
Купівля в розстрочку – якщо у вас є відкрита розстрочка, то вам потрібно подбати про оплату платежів після оголошення банкрутства, інакше товари можуть вилучити. Якщо товари вже були вилучені, то все непогашені борги будуть покриті банкрутством. Банкрутство не зупинить кредитора від прийняття заходів, щоб отримати кошти назад, в разі якщо ви перестанете платити. Якщо борг не буде визнаний, як той, який списується, то вам доведеться платити за нього після оголошення вас банкрутом.