fbpx

Сьогодні поговоримо про найчастіші помилки позичальників, у яких великі борги. «У кого їх немає?», запитаєте ви. Так, дійсно, борги є в багатьох, і кожний вирішує їх по-своєму. Хтось намагається перепозичити гроші, оптимізує сімейний бюджет, відмовляючи собі, дітям, рідним практично у всьому. Приблизно 50 % українців вважають за краще не діяти, ми називаємо це «чекати з моря погоди».

Найчастіша історія, коли клієнт саме чекав з моря погоди, а час діє проти, поліпшення не відбуваються, тільки – погіршення.

Яких помилок припускаються позичальники, які не списали борги?

До найчастіших та критичних помилок позичальників із великими боргами можна віднести:

1.      Я почекаю, може, саме минеться, усе зміниться.

Звичайно, зміниться, але не на вашу користь! Борги зростатимуть, кредитор збагачуватиметься. Попереду на вас чекають штрафи, проценти та пеня. Сума заборгованості згодом стане не просто великою, а величезною.

2.      Я не готовий щось робити зараз.

Ну що сказати? Ви не готові, а колектори й банки, МФО готові. Вони просто будуть діяти першими. На вас чекають психологічні погрози, пресинг, тиск. Спочатку через суд вони реалізують ваше майно, потім заарештують зарплату, пенсію. Ви хочете такий результат подій?

Навіщо доходити до крайнощів? Оцініть свої можливості, якщо розумієте, що не зможете впоратися з фінансовим навантаженням, що ваші витрати в декілька разів перевищують доходи. Розумієте, що не зможете вийти в графік платежів, – не зволікайте. Є багато різних варіантів.

Що робити, як справлятися з фінансовим навантаженням, коли ваші витрати в декілька разів перевищують доходи?

Ви усвідомлюєте, що не зможете вийти в графік платежів і далі не можете тягти? Є багато різних варіантів.

https://www.youtube.com/watch?v=_brUvc6w2fU&feature=emb_title

Які є варіанти для списання боргів за допомогою держави?

Варіантів дуже багато, і вони всі різні за формою реалізації. Наприклад, можна частково списати борги, реструктуризувати борг, дійти світової угоди або оформити процедуру банкрутства. Не чекайте, поки настане критична ситуація. Вживайте заходів уже зараз.

Варіантів багато. Кожна ситуація індивідуальна, тому обговорюється при зустрічі зі співробітниками компанії «Звільнимо».

Подумайте, скільки ви ще зможете так тягти, жити в повному страху, під психологічним тиском кредиторів і членів родини, адже їм теж така ситуація не сподобається. Ви вже не витримуєте, мучать нестерпні думки в голові від хвилювань, дзвінки кредиторів, приставів і колекторів, постійно перебуваєте в стані стресу?

Вживайте заходів зараз, дійте. Наберіть номер телефону та запишіться на консультацію. Дізнайтеся про ваші права та можливості. Залиште коментар, що терміново потрібна допомога, і наші менеджери відразу зв’яжуться з вами.