fbpx

Ми завжди потребуємо грошей. Це властиво природі людини, тому що «наші потреби безмежні, а фінанси – обмежені». Що ми робимо в такому випадку? Ідемо до банку або МФО, беремо гроші в борг, стаємо боржником, потім – банкрутом, якщо нема чим платити, але фінансовій установі все одно. Розглянемо поетапно, як відбувається визнання банкрутства, та що із цим можна зробити, чому визнання боржника – фізичної особи банкрутом допомагає врятувати ситуацію?

У скрутному становищі ви взяли кредит у банку, МФО. На той момент не важливо було, які умови пропонує позикодавець. Потрібно терміново було оплатити лікування, навчання, вирішити фінансову проблему з іншим кредитором або оплатити комунальні послуги, щоб не залишитися без даху над головою.

Ситуація знайома багатьом. Адже, коли потрібні гроші, мозок відключається. Нам здається, що от-от усе налагодиться, завтра буде все набагато краще, і ми швидко повернемо борг. Але що робити, якщо світле майбутнє не настало? Позикодавець, в особі менеджера банку або МФО, не виявився «добрим дядьком», який без проблем дав гроші в борг. Через місяць він перетворився в злого «Бармалея», який вимагає повернути гроші із процентами, перетворюючи вас повільно в банкрута.

Річ у тім, що оформити кредит можна було швидко й просто, кредитні організації спеціально спростили форму подання заявки. Вони зробили на сайтах усе інтуїтивно просто, щоб навіть у нервовому збудженні, при напрузі людина швидко могла б оформити кредит.

Признание банкротом физического лица

Візьмемо, наприклад, онлайн-сервіс мікропозик Moneyveo, рекламу якого можна побачити в транспорті, на зупинках, у супермаркетах, соціальних мережах. Вам пропонують оформити перший кредит під 0%. При цьому пропонують на перший погляд зручні умови на момент оформлення, але вже через місяць проблема переростає з великої в дуже велику. Якщо у вас немає грошей на момент оплати боргу, а з’являться вони через тиждень, то вам доведеться заплатити не 0% річних на місяць, а від 70% і вище. За таких умов на вас чекає повне банкрутство, і тільки його визнання допоможе вирішити проблему.

Узяв гроші в кредит на сервісі й не зміг виплатити – що робити?

Є декілька варіантів вирішення проблеми:

  1. Узяти гроші в борг у друзів, знайомих. Але в цьому випадку ви зіпсуєте з ними стосунки, як буває у 80% таких випадків.
  2. Звернутися до іншого банку, подати заявку на рефінансування боргу. Тоді з’явиться ще один борг, виплати за яким теж підривають сімейний бюджет.
  3. Можна взагалі не платити кредит. Хіба таке є можливим, запитаєте ви? Можна знайти тих, хто вам допоможе та проведе процедуру визнання банкрутства фізособи. Сьогодні саме процедура банкрутства допомогла багатьом вирішити проблеми з банками, МФО та колекторами.

Зупинимося на цьому питанні, розглянемо в деталях, як відбувається визнання банкрутства фізичної особи.

Із 24.10.2019 р. набули чинності поправки до Кодексу України з процедур банкрутства. Тепер не потрібно брати гроші в борг у родичів, подавати заявку на рефінансування позики, ваші боргові зобов’язання наперед захищає закон, а позбутися їх допоможе держава. Це зовсім не означає, що ви не будете платити просто тому, що є закон, і ви якось захищені. Визнання банкрутства фізособи можливе на державному рівні.

Досвідчені співробітники нашої компанії допоможуть вам провести процедуру банкрутства й довести свою неплатоспроможність. Причин, з яких можна розпочати провадження у справі, дуже багато: починаючи від банального звільнення з роботи та проблем зі здоров’ям до простої неможливості сплачувати борг за кредитами.

Дії команди фахівців визначає чинний закон. Фактично компанія діє в рамках реалізації Програми президента України про банкрутство, регулюючи процедуру банкрутства фізичної особи, наслідки та умови. Визнання правочину недійсним за Законом про банкрутство може стати для багатьох українців єдино можливим випадком для вирішення проблеми.

Виходить, що, визнавши вас банкрутом, довівши ваше цивільне право на захист фінансової свободи з боку держави, наші співробітники практично здійснюють регулювання банківської сфери України. Визнання правочину недійсним при банкрутстві фізичної особи допомагає громадянам позбутися кабальної залежності, зобов’язань перед кредитними установами, які вже давно отримали від вас прибуток у розмірі від 300% річних.

Щоб урегулювати своє питання щодо кредитів, сума яких від 125 тис. гривень, ви можете зв’язатися з менеджером компанії за телефоном: 0 800 33 2636