Як позбутися боргів?

Почнемо, мабуть, з історії, місцями потішної, а місцями – серйозної, тому що все, що стосується грошей, можна віднести до однієї з найбільш значущих тем. З неї зазвичай починаються діалоги, і цією ж темою закінчуються. Майже всі подруги при зустрічі обговорюють фінансові питання, чоловіки теж часто говорять про борги, як їх позбутися.

До мене прийшла знайома й сказала, що знайшла цікавий ритуал, який допоможе позбутися боргів. Без уваги такий факт залишити було не можна. У мене, як і в багатьох моїх подруг, є борги, і я постійно думаю про те, як знайти дієвий спосіб, щоб позбутися їх.

Признание банкротом физического лица

Отже, як же позбутися боргів за допомогою магічних ритуалів? Залишаю розповідь подруги в оригіналі.

«Важливо все робити на повню. Для початку налий у таз воду зі словами: «Повним бути, так і мені… Ім’я… усяку бідність забути! Потім відразу помий підлогу у всій квартирі. Далі бери три монети будь-якого номіналу, поклади до правої кишені, а до лівої – магніт. Далі треба запалити свічки в передпокої і спалити їх до кінця. Після 7 днів чекай – результат має обов’язково бути».

Моя подруга, звичайно, усе зробила та підготувала долоньки для прибутку. День тиша, два тиша, цілий тиждень. На сьомий день, коли стали зникати надії, вона побачила оголошення компанії «Звільнимо», зателефонувала, домовилися про зустріч. Сьогодні отримала результат і відразу поділилася ним. Не знаю, що допомогло позбутися їй боргів – ритуал чи знайомство з хорошими людьми. Спробуйте зробити те й інше. Магія грошей, ритуал, хлопці з компанії «Звільнимо» вам точно допоможуть, як і моїй подрузі.

Ну і, наостанок, давайте розберемося, чому зараз легко позбутися боргів?

Як позбутися боргів за допомогою державних програм?

Уся справа дійсно в нових програмах уряду. Сьогодні держава сама почала піклуватися про громадян України, які не можуть виплатити борги мікрофінансовим компаніям, державним і комерційним банкам, іншим кредиторам. Якщо у вас накопичилися борги за кредитами, кредитними картками в розмірі 250 000 грн, сміливо звертайтеся до «Звільнимо».

У списку ваших заборгованостей є:

·         усі види кредитів, у тому числі кредит на житло;

·         незліченна кількість мікропозик;

·         кредитні картки, за якими ви не можете виплатити борги;

·         споживчі позики та інші борги перед банками та МФО?

Ваші доходи не покривають борги? Терміново телефонуйте юристам компанії «Звільнимо», ваші борги – це їх турбота!

Хочете позбутися боргів? Легко, якщо за справу беруться справжні фахівці! Вам допоможуть позбутися боргів у найкоротші строки.

Корисні матеріали
Кому буде вигідним таке банкрутство фізичних осіб Україна 2019 і хто більше виграє?

Як списати борги правильно?

Як повернути незаконні комісії за кредит?

Що краще – чекати з моря погоди чи законно списати борги?

В Україні запущено процедуру визнання правочинів недійсними при банкрутстві фізосіб

Чому банки замовчують про можливість списання боргів у 2019 році та банкрутство фізичних осіб?

Визнання банкрутства фізичної особи як варіант порятунку від кредитів

Долучитися до обговорення

2 коментарі

  1. Потерял источник дохода-РАБОТУ! Взял несколько микрокредитов в МФО. Ранее пролонгировал кредиты,сейчас не могу из-за нетрудоустройства. Работу еще не нашел.проценты и штрафы растут! Коллектора-ГРОЗЯТ И БУШУЮТ!!! Достали всех моих родственников и тд. Что делать дальше???

    1. Здравствуйте, если долг от 142 тыс грн, то мы сможем помочь. Позвоните по телефону, указанному на сайте или заполните форму обратной связи и мы вам перезвоним.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *3 будь - яких питань:
Ви можете написати нам
в Whats App, Telegram, Viber