fbpx

У жовтні 2019 року в Україні почав діяти новий кодекс, який містить доповнення і поправки до чинного закону про банкрутство. Тепер всі категорії громадян, які підходять під певні критерії, можуть самостійно ініціювати в судових органах початок провадження про свою неплатоспроможність. Ми розповімо про відгуки процедури банкрутства фізичних осіб.

Дані заходи спрямовані на відновлення фінансової репутації і вирішення проблем, які виникають при неможливості оплати діючих кредитів і позик. Нові можливості, які відкриває кодекс, необхідні для багатьох громадян, що можна зрозуміти з статистики, оскільки Україна за показниками врегулювання не оплачуваних кредитів займає 145-е місце в світі.

Кількість невиплачених кредитів і можливості позичальників

Банкрутство фізичних осіб відгуки, яке можна знайти на тематичних форумах, в засобах масової інформації, соціальних мережах, є можливістю знайти фінансову незалежність від банків. При цьому всі дії відбуваються в правовому полі, за підтримки уряду і нового кодексу, що також є великою перевагою для боржника.

Відповідно, кожен другий виданий кредит не виплачується в належній мірі або повністю. Це негативно впливає на всю економіку країни, а також збільшує відсотки для населення, які звертаються в банки з метою взяти кошти в борг. Сьогодні ще не всі жителі встигли скористатися новим кодексом, який спрямований на підтримку громадян.

Проте, банкрутство фізичних осіб  відгуки має позитивні , які можна прочитати на різних форумах і в соціальних мережах. Таким чином, можна зробити висновок про те, що визнання неплатоспроможності позичальника судовим органом, здатне виправити для банків проблему поганих кредитів, а для людей знайти реальний вихід з метою списання старих боргів.

Банкрутство фізичних осіб відгуки, які пройшли процедуру

Скасування заборгованості позичальником перед фінансовою організацією, вважається цивілізованим і єдино вірним рішенням, при утворенні фінансових проблем. Тому якщо скористатися досвідом громадян, які вже встигли пройти процедуру банкрутства, то можна побачити позитивні результати.

Це пояснюється тим, що після прийняття судового рішення, боржник повністю звільняється від наступних обмежень:

  1. Заборона на виїзд за кордон. В даному випадку позичальникові потрібна допомога досвідчених юристів, які здатні оперативно надати необхідні дані і правильно заповнити необхідну кодексом інформацію.
  2. Дії колекторів. Під час ведення судом справи про неплатоспроможність громадянина, банки і колектори припиняють з ним всіляку взаємодію. Це надає допомогу при банкрутство фізичних осіб і доповнює позитивні відгуки.
  3. Зняття інших судових процесів. Деякі банки і фінансові організації можуть самостійно подавати в суд на неплатника.

Як відбувається процес списання боргів

Для розуміння важливості і необхідності початку процедури банкрутства, можна звернутися до досвіду інших східноєвропейських країн, жителі яких успішно користуються державної законодавчою базою. Таким чином, списання боргів через банкрутство фізичних осіб відгуки завжди має позитивні, якщо при подачі заяви дотримуватись необхідних вимог.

В Україні допомога від держави також є досить дієвою, що стало можливим після прийняття нового кодексу. Головне, що потрібно знати пересічним громадянам – це як правильно і які надати дані до суду. Кращим рішенням стане звернення до досвідчених юристів, яким доводиться по роду діяльності постійно стикатися з вирішенням подібних питань.

Будь-яка фізична особа, яка не може виконувати свої зобов’язання перед кредитором в повному обсязі, має право оголосити себе банкрутом за рішенням суду, для чого необхідно відповідати наведеним нижче пунктам:

  • Загальний борг по кредиту повинен бути не менше 142000 гривень.
  • За останній рік не проводилося великих покупок на суму понад 142000 гривень.
  • Офіційний щомісячний дохід фізичної особи не повинен перевищувати 50000 гривень.
  • Позичальник намагається вносити платежі, але їх сума недостатня для повноцінного виконання кредитних зобов’язань.

У підсумку можна зробити висновок, що банкрутство – це сучасний захист фізичних осіб, з відгуками виключно позитивними. Новий кодекс дозволяє громадянам законним шляхом визнати себе неплатоспроможним, закрити наявні боргові проблеми і стати незалежним у фінансовому плані.

Нове життя тепер стає простіше, а для оперативного вирішення питань, що виникли можна порадити звернутись за допомогою до компетентних фахівців.